Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 03.10.2024 09:10

Фото без опису

(відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)).

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:

Дар’ївська сільська рада Херсонського району Херсонської області.

Місцезнаходження: вул. Соборна 68А, с. Дар’ївка, Херсонського району Херсонської області.

Ідентифікаційний код замовника: ЄДРПОУ 04401374

1.  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

«Природний газ» ( Код ДК 021:2015:09120000-6- Газове паливо).

1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-02-009749-a.
  2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Місце поставки (передачі) товарів:

- ДІЛЬНИЧА ЛІКАРНЯ с. ДАР’ЇВКА, адреса: с. Дар’ївка, вул. Соборна, 126А;

- ТОПОЧНА АДМІНБУДІВЛІ, адреса: с. Дар’ївка, вул. Соборна, 68А;

- АДМІНБУДІВЛЯ МИКІЛЬСЬКЕ, адреса: с. Микільське, вул. Репринська, 13;

- ФАП с. МИКІЛЬСЬКЕ, адреса: с. Микільське, вул. Українська, 60.

Термін поставки (передачі) товарів: до 31.12.2024 р.

Умови постачання природного газу замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

- Закон України «Про ринок природного газу»;

- ПРАВИЛА постачання природного газу (затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2496).

- інші нормативно-правові акти, прийняті на виконання Закону України «Про ринок природного газу».

Якість та інші фізико-хімічні характеристики природного газу, що постачається учасником, повинні відповідати встановленим стандартам та нормативно-правовим актам. Фізико-хімічні показники природного газу повинні відповідати вимогам міждержавного ДСТУ 5542-87.

Учасник повинен забезпечити Споживачу надійне та безперебійне постачання установлених обсягів природного газу. Товар, запропонований учасником у ціновій пропозиції, повинен відповідати вимогам   ДСТУ 5542-87.

Якість Газу, що передається Споживачу на межі балансової належності, має відповідати вимогам встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості.

5.Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення на жовтень- грудень 2024р. -  294013,64 грн. (двісті дев’яносто чотири тисячі тринадцять) грн. 64 коп. з ПДВ.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувану вартість предмета закупівлі пораховано на основі потреби минулих періодів та керуючись Законом України «Про ринок природного газу» (із змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 19.07.2022 №812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (із змінами), Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Далі–НКРЕКП) від 30.09.2015 №2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу» (із змінами), Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2493 «Про затвердження Кодексу газотранспортної системи» (надалі–Кодекс ГТС) (із змінами), Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» (далі–Кодекс ГРМ)(із змінами), Постановою НКРЕКП від 24.12.2019 №3013 «Про встановлення тарифів для ТОВ «ОПЕРАТОР ГТС УКРАЇНИ» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на регуляторний період 2020-2024 роки» (із змінами) та іншими нормативно-правовими  актами України, що регулюють відносини у сфері постачання природного газу. враховуючи яку замовником прийнято рішення оголосити закупівлю природного газу по ціні 16, 55389 тис.грн. на суму 112566,52 грн. шляхом проведення відкритих торгів з особливостями, відповідно до постанови КМУ від 12 жовтня 2022р.№1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90днів з дня його припинення або скасування".