Діяльність відділу ЦНАП ДСР

1. Рішення XIII сесії VIII скликання Дар’ївської сільської ради від 04 лютого 2022 року № 392 «Про створення відділу Центр надання адміністративних послуг Дар’ївської сільської ради Херсонського району Херсонської області» - Додаток 1.
  2. Наказ начальника Дар’ївської сільської військової адміністрації від 26.10.2023 №83 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг Дар’ївської сільської ради Херсонського району Херсонської області» - Додаток 2.
  3. Наказ начальника Дар’ївської сільської військової адміністрації від 11 грудня 2023 року № 123 «Про створення віддаленого робочого місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Дар’ївської сільської ради з використанням «Кейсу «Мобільний офіс» - Додаток 3.
  4. Наказ начальника Дар’ївської сільської військової адміністрації від 08 грудня 2023 року № 121 «Про затвердження Порядку використання «Кейсу «Мобільний офіс» - Додаток 4.