Державною службою України з питань праці проводиться інформаційна кампанія «Виходь на світло!», метою якої є подолання незадекларованої праці

Дата: 08.10.2024 16:11

Фото без опису

Інформаційна кампанія «Виходь на світло!» спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.
Кампанія спрямована не лише на інформування, але й на активний моніторинг стану дотримання вимог законодавства.
В рамках цієї ініціативи інспектори праці здійснюють інформаційні відвідування суб’єктів господарювання у різних галузях, таких як сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля, тимчасове розміщування і
організація харчування, з питань інформування про ризики і наслідки незадекларованої праці.
Інформування громадян, серед іншого, буде здійснюватися шляхом розміщення та розповсюдження візуальних, друкованих та відеоматеріалів через державні органи, органи місцевого самоврядування, соціальних партнерів у засобах масової інформації, на сторінках у соціальних мережах тощо.