Дата: від до Скинути

Короткий звіт про зроблену роботу в Дар’ївській Об’єднаній Територіальній Громаді

З початку вторгнення іноземних військових формувань - військ РФ на територію України, сільською радою ведеться постійна робота щодо забезпечення громади необхідним для повноцінного функціонування населення. У перші дні війни організовано доставку хліба для населення, спочатку за кошти сільської ради – безоплатно для людей, згодом – що два дні – за кошти населення. Для найменших жителів громади – доставлено та роздано у перший тиждень війни 50 л молока для багатодітних сімей та сімей з дітьми до 1 року, протягом другого тижня – 22 л молока для дітей до 1.5 років.

10:36 16.03.2022

Про запровадження комендантської години

Війна Росії проти України – це не лише злочин проти тисяч мирних українців, а й загроза для екологічної безпеки ВСЬОГО СВІТУ. Протягом десятиліть російська влада отримувала мільярдні надходження від продажу природних ресурсів: нафти, природного газу, деревини та металевих порід.

13:45 15.03.2022