З початку вторгнення іноземних військових формувань - військ РФ на територію України, сільською радою ведеться постійна робота щодо забезпечення громади необхідним для повноцінного функціонування населення. У перші дні війни організовано доставку хліба для населення, спочатку за кошти сільської ради – безоплатно для людей, згодом – що два дні – за кошти населення. Для найменших жителів громади – доставлено та роздано у перший тиждень війни 50 л молока для багатодітних сімей та сімей з дітьми до 1 року, протягом другого тижня – 22 л молока для дітей до 1.5 років.

За перший тиждень військових дій на території України роздано благодійну допомогу від фірми «Olia» у кількості 50 л. Керівниками закладів освіти надані для малозабезпечених, багатодітних сімей, що перебувають у скрутних умовах, залишки продуктів харчування, що були сконцентровані у закладах. За сприяння благодійників, надана молочна продукція «Данон», яка розподілена на дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям. Для жителів громади фермерами за сприянням сільського голови, надано та змелено зерно. Роздана мука – безоплатно. Жодна сім’я не залишена без уваги.

Щоденно лікарями територіальної громади надається посильна допомога хворим, здійснюється підвезення інсуліну, інших ліків та медикаментів, дитячого харчування для новонароджених у всі старостинські округи. Хворих, яким необхідна допомога стаціонарів, доставляють у лікарні міста Херсон водії сільської ради.