Про запровадження комендантської години

Дата: 15.03.2022 13:45

Війна Росії проти України – це не лише злочин проти тисяч мирних українців, а й загроза для екологічної безпеки ВСЬОГО СВІТУ. Протягом десятиліть російська влада отримувала мільярдні надходження від продажу природних ресурсів: нафти, природного газу, деревини та металевих порід.

Систематично знищуючи довкілля, режим Путіна витрачав кошти на купівлю смертоносної зброї, якою тепер нищить людей і природні багатства України.

Цілеспрямований екоцид України та світу триває. Достатньо згадати деякі кричущі дії Російської Федерації на території України. З першого дня нападу військові РФ відзначились ядерним тероризмом. Після чого ввели в Україні воєнний стан.

Воєнний стан – особливий режим функціонування країни, який запроваджується у разі загрози національній безпеці, територіальній цілісності, військової агресії. На період дії воєнного стану органи державної та місцевої влади, військові командування отримують додаткові повноваження з метою якнайшвидшої стабілізації ситуації.

У закон про правовий режим воєнного стану наведені можливі обмеження для громадян під час дії воєнного стану. Це:

• обов’язкова трудова повинність,
  • відчуження особистого майна,
  • обмеження пересування громадян, транспортних засобів,
  • комендантська година,
  • заборона на торгівлю зброєю, алкоголем і хімічними препаратами,
  • заборона на проведення масових заходів, мітингів, страйків,
  • контроль роботи телевізійних і радіо центрів, засобів масової інформації,
  • обмеження користування засобами зв’язку, в т. ч. Інтернетом,
  • заборона діяльності партій, громадських організацій, які несуть загрозу незалежності країни її територіальній цілісності, підривають безпеку, пропагують війну,
  • заборона військовозобов’язаним змінювати місце проживання.

Тому був прийнятий Указ Президента України про загальну мобілізацію 24 лютого 2022 року