актуальні події

07.02.2024 року відбулася зустріч міжнародної гуманітарної організації «АКТЕД»

07.02.2024 року відбулася зустріч міжнародної гуманітарної організації «АКТЕД» з Дарʼївською сільською військовою адміністрацією з приводу завершення ремонтних робіт у підвальному приміщенні закладу, що буде використовуватися в подальшому як найпростіше укриття. Попереду облаштування укриття, обстеження з представниками ДСНС та відновлення освітнього процесу.

10:35:00 09.02.2024

Мобільні залізобетонні конструкції для безпеки населення.

Завдяки Херсонській обласній організації Товариства Червоного Хреста України, встановлено ще одне укриття в нашій громаді Велика подяка від мешканців громади за мобільні залізобетонні конструкції для безпеки населення.

09:20:50 29.01.2024