ОПЕРАТИВНИЙ ЗВІТ (на 11.04.22)

Дата: 11.04.2022 12:38

Шановні жителі Дар’ївської територіальної громади!

Доводимо до Вашого відома, що на даний час на території громади відносно спокійно. З усіх питань реєстрації народження, смерті, реєстрації шлюбу та нотаріальних дій, звертайтесь до секретаря сільської ради –

Юдіної Ірини Василівни, за тел. – 0956401947.

Хлібом населення громади забезпечено. Підвоз продуктів харчування здійснюється. Усі школи на території громади продовжують освітній процес дистанційно. Електропостачання, газопостачання і водопостачання в наявності. Мобільний зв’язок та інтернет працюють не стабільно.

Ми розуміємо, що наразі фінансове становище абонентів комунальних підприємств, що здійснюють водопостачання та водовідведення – є критичним, проте уряд, не зважаючи на труднощі продовжує виплату соціальної допомоги – пільг, субсидій, одноразової допомоги тощо, здійснює фінансову підтримку малозабезпечених сімей та громадян, що залишились без роботи через проведення на території України військових дій. На даний час, в зв’язку з низьким рівнем оплати за водопостачання та водовідведення, покрити витрати за електроенергії неможливо в повному обсязі.

Враховуючи зазначене, в квітні місяці можливий перехід на почасовий графік подачі води. Звертаємось до Вас та просимо здійснювати оплату за отримані послуги.

Дякуємо за розуміння! Бажаємо миру та добробуту!

Дар’ївської сільської ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)