Шановні жителі Дар’ївської територіальної громади!

Доводимо до Вашого відома, що на даний час на території громади відносно спокійно. З усіх питань реєстрації народження, смерті, реєстрації шлюбу та нотаріальних дій, звертайтесь до секретаря сільської ради –

Юдіної Ірини Василівни, за тел. – 0956401947.

Хлібом населення громади забезпечено. Підвоз продуктів харчування здійснюється. Усі школи на території громади продовжують освітній процес дистанційно. Електропостачання, газопостачання і водопостачання в наявності. Мобільний зв’язок та інтернет працюють не стабільно.

Ми розуміємо, що наразі фінансове становище абонентів комунальних підприємств, що здійснюють водопостачання та водовідведення – є критичним, проте уряд, не зважаючи на труднощі продовжує виплату соціальної допомоги – пільг, субсидій, одноразової допомоги тощо, здійснює фінансову підтримку малозабезпечених сімей та громадян, що залишились без роботи через проведення на території України військових дій. На даний час, в зв’язку з низьким рівнем оплати за водопостачання та водовідведення, покрити витрати за електроенергії неможливо в повному обсязі.

Враховуючи зазначене, в квітні місяці можливий перехід на почасовий графік подачі води. Звертаємось до Вас та просимо здійснювати оплату за отримані послуги.

Дякуємо за розуміння! Бажаємо миру та добробуту!

 

Виконавчий комітет

Дар’ївської сільської ради