ОПЕРАТИВНИЙ ЗВІТ (на 15.04.2022)

Дата: 15.04.2022 09:10

Шановні жителі Дар'ївської громади!

Доводимо до Вашого відома, що на території громади відносно все спокійно. Хлібом населення громади забезпечено. Магазини в селах працюють по декілька годин на день, за власним графіком. Діти шкільного віку навчаються в дистанційному режимі. Працює автобусне сполучення. Електропостачання, газо- та водопостачання в наявності, мобільний зв'язокта інтернет працюють не стабільно.

Також доводимо до Вашого відома, з 19.04.2022 року буде здійснюватися перевезення за маршрутом Іванівка-, Новотягинка-, Токарівка-, Орлово-, Понятівка - Херсон. Графік з Іванівки починається з 7:20 год та 13:40 год, а з Херсона - 12:00 год та 15:30 год (вівторок, середа, четвер, п'ятниця, субота).

Проблемними питаннями залишаються - відсутність коштів у банкоматах та забезпечення медикаментами жителів громади. На сьогоднішній день адміністрацією сільської ради проводяться всі можливі заходи щодо вирішення данного питання.

Дар'їської територіальної громади