ОПЕРАТИВНИЙ ЗВІТ (на 18.04.2022)

Дата: 18.04.2022 10:00

Шановні жителі Дар’ївської сільської ради!

Доводимо до Вашого відома, що на даний час на території громади відносно спокійно. Усі школи на території громади продовжують освітній процес дистанційно. Продукти харчування в магазинах в наявності. Електропостачання, водопостачання та газопостачання в наявності. Мобільний зв’язок та інтернет працюють не стабільно.

З усіх питань реєстрації народження, смерті, реєстрації шлюбу та нотаріальних дій, звертайтесь до секретаря сільської ради за телефоном – 0956401947.

Шановні громадяни!!!!

Пам’ятаймо, що виплата пенсій та соціальних допомог через відділення Укрпошта можлива при наявності готівки.

На даний час для виплати пенсій та території нашої громади, Укрпошта використовує наявну готівку, яка надходить від жителів громади, як оплата за комунальні та інші послуги.

Просимо Вас, сплачувати комунальні послуги у відділені Укрпошта, тим самим є надія наших пенсіонерів на отримання пенсії.

Адміністрація сільської ради.