ОПЕРАТИВНИЙ ЗВІТ (на 4.05.22)

Дата: 04.05.2022 17:00

Доброго вечора, ми з України!

На території Дар’ївської територіальної громади все спокійно і  бойові дії не ведуться!

Як і на всій території Херсонської області, на території НАШОЇ громади деякий час був відсутній мобільний зв'язок та інтернет. На даний час їх роботу відновлено майже у всіх населених пунктах, але працюють з перебоями і не стабільно. Також відновлено роботу РОS-терміналів, що дає можливість безготівкового розрахунку в магазинах.

Електро- , водо- та газопостачання в наявності.

Автобусне сполучення з містом Херсон працює стабільно без змін, у кого є необхідність у знятті готівки або придбанні продуктів харчування, ліків, тощо, рекомендуємо скористатися маршрутним транспортом.

Розпочинається виплата пенсій за квітень місяць поточного року у відділеннях Укрпочта.

Дар’ївської територіальної громади