СЛАВА УКРАЇНІ!

Дата: 18.01.2024 15:22

Слава Україні!

Шановні чоловіки та жінки

Командування Збройних Сил України пропонують Вам долучитися до наших лав. Наші  підрозділи  дислокуються у м. Херсон, тобто служити будете практично вдома. Окрім щомісячного грошового забезпечення у сумі від 20.000 гривень і більше, зсалежно від звання і посади, ви щомісяця гарантовано отримуватимете додаткову грошову винагороду (премію) у 30.000 гривень. Крім того, вам буде наданий статус учасника бойових дій, який забезпечує значні пільги: безкоштовний проїзд на муніципальному та приміському видах транспорту, половина вартості проїзду на далекі відстані, половина вартості житлово-комунальних платежів тощо. Протягом року надаються дві відпустки терміном 15 днів кожна, із збереженням грошового забезпечення. Повне обмундирування, хороше триразове харчування -- гарантовані. У нашіх підрозділах панують дружні стосунки між побратимами, кожен завжди прийде на допомогу товаришу, навчить і підкаже. Не чекайте, поки вас можуть мобілізувати і послати під Куп'янськ чи в Авдіївку, йдіть служити по місцю проживання -- з користю для Батьківщини і своїх родин!

Разом до Перемоги!!!