Дар’ївська громада
Херсонська область, Херсонський район

Зручність та доступність адміністративних послуг для жителів громади.

Дата: 18.01.2024 15:33

Фото без описуФото без опису

Зручність та доступність адміністративних послуг для жителів громади.

В Дар’ївській територіальній громаді працює пересувне робоче місце адміністратора відділу ЦНАП, сьогодні адміністратори відділу провели  виїзний прийом громадян та  надали адміністративні послуги мешканцям громади які не в змозі самостійно дістатися до центру надання адміністративних послуг Дар’ївської сільської ради.

Завдяки надзвичайно важливій для нас допомозі від відділу гуманітарної допомоги Посольства Швейцарії в Україні та Міністерства цифрової трансформації, адміністратори можуть організовувати виїзні прийоми громадян у віддалених селах нашої громади, відвідувати населені пункти залежно від потреб споживачів, заощаджуючи їх час та кошти.

Нагадуємо що для подання заявки на виїзд адміністратора ЦНАП потрібно звертатися за номером +38(096) 665-7858? в разі того якщо ви підпадаєте хоча б під одну з таких категорій як:

1. Мешканці Дар’ївської ОТГ Херсонського району Херсонської області із інвалідністю, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись.

2. Мешканці Дар’ївської ОТГ Херсонського району Херсонської області похилого віку від 80 років і старше.

3. Мешканці Дар’ївської ОТГ Херсонського району Херсонської області, що мешкають у віддалених громадах та не мають постійного транспортного сполучення з адміністративним центром ОТГ.