Обережно, шахраї!

Дата: 26.01.2024 11:47

Фото без опису

По всій Україні активізувались шахраї, котрі під виглядом різних схем намагаються привласнити собі якомога більше грошей. Довірливі громадяни надають невідомим особам персональні та банківські дані, а також без вагань перераховують свої заощадження. Інколи це десятки тисяч гривень.Найчастішими шахрайськими схемами є телефонні дзвінки, операції з банківськими картками та обдурювання людей внаслідок купівлі-продажу товарів через мережу «Інтернет».Непоодинокими лишаються випадки телефонних дзвінків від нібито офіційних представників банків з приводу блокування рахунків, захисту від шахраїв або повідомлень про реквізити банківських карток тощо.

Таким чином звертаємо увагу, що ніколи та у жодному разі не повідомляйте свої персональні дані (номери карток, паролі, коди тощо) так званим віртуальним працівникам банківських установ, думайте, що Ви купуєте через мережу «Інтернет» і кому перераховуєте гроші. За наявності будь-якого сумніву відразу ж телефонуйте на гарячі телефонні лінії банків, номери яких вказано на картках. А також можете звертатися з приводу даного питання до сільської ради. Будемо намагатися вирішити дані проблемні питання разом.

Завжди пам'ятайте, лише Ваша пильність та здоровий глузд убезпечить Вас від шахрайських дій зловмисників!