У Федорівському, Інгулецькому та Лиманецькому старостатах з 6 лютого 2024 року починають працювати соціальні пральні.

Дата: 06.02.2024 08:46

Фото без описуОголошення

У  Федорівському, Інгулецькому та Лиманецькому старостатах з  6 лютого 2024 року починають працювати соціальні пральні. Мешканці Понятівки, Токарівки, Микільського, Іванівки, Новотягинки будуть обслуговуватися в с.Інгулець.

Обслуговування безоплатне.

Графік роботи: понеділок – субота, з 9:00 до 17:00.

Старт останнього прання ­– 15:00.

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону гарячої лінії: 0 800 337 846 та у  вищевказаних старостатах.

Соціальну пральню створив Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»  в межах проєкту «Швидка невідкладна допомога постраждалому населенню Херсонської та Миколаївської областей на півдні України, ліквідація наслідків підтоплення (RRM)» за підтримки міжнародної гуманітарної організації CARE.

Висловлюємо щиру подяку від імені населення нашої громади Благодійному фонду  «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» (https://www.facebook.com/stabilizationsupportservices) за надану допомогу: три потужні пральні машини, три сушарки, пральні та миючі засоби, заробітна плата праль тощо. Ваша допомога – це неоціненний внесок та відчутна підтримка нашої громади.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.