Збір пропозицій громадськості щодо розроблення Програми комплексного відновлення території Дар’ївської територіальної громади

Дата: 17.04.2024 16:00

Фото без опису

У період з 18 жовтня 2023 року по 18 листопада 2023 року надійшла мала кількість пропозицій (4) від громадськості після оприлюднення розпорядження начальника Дар’ївської СВА від 16.10.2023 р. № 70 «Про розробку Програми комплексного відновлення території Дар’ївської сільської громади Херсонського району Херсонської області». Для максимального врахування інтересів жителів Дар’ївської сільської територіальної громади під час розробки Програми продовжено строк збору пропозицій громадськості до проекту Програми до  18 травня 2024 року.

Посилання для пропозицій: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdK-dT1IgesRE9Fsm0Y8OySiJ8gv433Tz-R9VelDndTuNGJ0A/viewform?usp=sf_link