Дар’ївська громада
Херсонська область, Херсонський район

27-31 травня у Львові відбувся форум "Психічне здоров'я та психосоціальна підтримка в громаді: інтегрований підхід до розвитку"

Дата: 05.06.2024 15:20
Кількість переглядів: 62

У якому взяли участь представники прифронтових громад - Херсонської та Запорізької областей, які ділились своїм досвідом  та обмінювались результатами у сфері психічного здоров'я та психосоціальної підтримки з респондентами та громадами.

Форум організований фондом розвитку громадських організацій "Західноукраїнський ресурсний центр" (ЗУРЦ) в партнерстві з Львівською, Запорізькою та Херсонською обласними державними адміністраціями за підтримки Фонду "Партнерство за сильну Україну" (ФПСУ).

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису