Дар’ївська громада
Херсонська область, Херсонський район

ОГОЛОШЕННЯ! На території Дар’ївської сільської ради працює комісія з обстеження земельних ділянок на яких розміщені фортифікаційні споруди.

Дата: 05.07.2024 12:04

ОГОЛОШЕННЯ

Для виїзду комісії та проведення обстеження таких земельних ділянок потрібно сформувати та подати відповідний перелік документів, а саме:

- заяву із переліком кадастрових номерів земельних ділянок, які є потенційно забрудненими вибухонебезпечними предметами, і на яких розміщені фортифікаційні споруди;

- копії документів, що посвідчують право власності або користування земельними ділянками, які є потенційно забрудненими вибухонебезпечними предметами, і на яких розміщені фортифікаційні споруди;

- довідку державного податкового органу щодо справляння плати за землю;

- акт обстеження земельної ділянки органами цивільного захисту, ДСНС, операторами розмінування та правоохоронними органами;

- документи, що підтверджують використання або невикористання платниками податків земельних ділянок, які є потенційн забрудненими вибухонебезпечними предметами, і на яких розміщені фортифікаційні споруди.

Сформований пакет документів із заявою подавати до відділу земельних
ресурсів Дар’ївської сільської ради.