Дата: від до Скинути

АЛГОРИТМ ДІЙ У ВИПАДКУ ЗАВДАННЯ МАТЕРІАЛЬНИХ ЗБИТКІВ НАСЕЛЕННЮ У ХОДІ БОЙОВИХ ДІЙ

Російська Федерація, шляхом вторгнення на українські землі, розв’язала кровопролитну війну проти нашої країни рано вранці 24 лютого. За цей час територію всієї нашої країни окупанти обстрілюють зі всілякої зброї, завдаючи часто нищівного удару як державній інфраструктурі, так і майну простих громадян.

08:30 23.03.2022

Короткий звіт про зроблену роботу в Дар’ївській Об’єднаній Територіальній Громаді

З початку вторгнення іноземних військових формувань - військ РФ на територію України, сільською радою ведеться постійна робота щодо забезпечення громади необхідним для повноцінного функціонування населення. У перші дні війни організовано доставку хліба для населення, спочатку за кошти сільської ради – безоплатно для людей, згодом – що два дні – за кошти населення. Для найменших жителів громади – доставлено та роздано у перший тиждень війни 50 л молока для багатодітних сімей та сімей з дітьми до 1 року, протягом другого тижня – 22 л молока для дітей до 1.5 років.

10:36 16.03.2022

Про запровадження комендантської години

Війна Росії проти України – це не лише злочин проти тисяч мирних українців, а й загроза для екологічної безпеки ВСЬОГО СВІТУ. Протягом десятиліть російська влада отримувала мільярдні надходження від продажу природних ресурсів: нафти, природного газу, деревини та металевих порід.

13:45 15.03.2022