Дата: від до Скинути

Державне підприємство «Інформаційне агентство «Ре-Інформ» інформує населення стосовно правил безпечної поведінки.

Державне підприємство «Інформаційне агентство «Ре-Інформ», що належить до сфери управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України інформує населення стосовно правил безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

14:01 29.12.2023

Пам’ятка з ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин.

Для забезпечення всебічного інформування населення, а саме власників тварин в населених пунктах Херсонської області, ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» було розроблено Пам’ятку з ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин.

13:49 19.12.2023