Повідомляємо про надання гуманітарної допомоги

Шановна Дар'ївська громада, повідомляємо, що 1 квітня 2022 року сільською радою була отримана гуманітарна допомога від підприємства "Данон" - йогурти по ємністю 0,85 л у кількості 2200шт. Та сік 0,5 л у кількості 420 шт. Ця гуманітарна допомога буде роздаватися керівниками шкіл сім'ям учнів 1-11 класів 2 квітня по 1 пляшці та додатково багатодітним сім'ям по порції йогуртів та соку. Також молочну продукцію отримають люди (діти) з особливими потребами, що не відвідують заклади освіти громади та діти-сироти й позбавлені батьківського піклування.

ДСНС України розповідає

ДСНС України розповідає про найпоширеніші вибухонебезпечні предмети, а також про характеристики їх загроз У інфографіці – основні типи мін (дивись фотографії )    ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ - їх категорично не можна торкатися, адже міна може детонувати та вбити або покалічити вас. У разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно: зберігати спокій і негайно припиніть всі роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів (ВНП), при можливості попередьте про підозрілий предмет осіб, які знаходяться поруч; позначте місце перебування предмета, а по можливості огородіть його негайно повідомте про знахідку чергові служби МНС та МВС за номерами 101,102  не палити, не користуватись запальничками, іншими джерелами відкритого вогню та предметами, що можуть його утворювати; не торкатись підозрілого предмету; у жодному разі не намагайтеся переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення; очікуйте на безпечній відстані від місця знаходження ВНП або предмета, схожого на нього, представників органів місцевої влади, МНС, МВС, при цьому здійснюючи заходи щодо недопущення до небезпечної зони сторонніх людей. Просимо усіх пересуватися обережно, дивіться під ноги. Особливо, якщо проходите місцевість з великою травою. Вивчай інфографіку, ділися нею та розкажи про небезпеку дітям.

ОПЕРАТИВНИЙ ЗВІТ (на 30 березня 2022)

Шановні жителі Дар’ївської ОТГ! Доводимо до Вашого відома, що на території громади спокійно. Зруйнованих будинків населення немає. Магазини в селах працюють по декілька годин на день, за власним графіком. Діти навчаються в дистанційному режимі. Електропостачання, водопостачання та газопостачання в наявності, мобільний зв'язок та інтернет працюють не стабільно.

Процес освіти на період воєнних дій на території громади

Станом на 24 березня 2022 року учителі працюють з учнями у дистанційному форматі, застосовуючи найдоступніші мережі для проведення уроків у синхронному та асинхронному режимі. Керівники закладів освіти проводять засідання атестаційних комісій з підведення підсумків вивчення досвіду роботи педагогів.  Всі заклади освіти цілі, цілодобово знаходяться під наглядом працівників.

АЛГОРИТМ ДІЙ У ВИПАДКУ ЗАВДАННЯ МАТЕРІАЛЬНИХ ЗБИТКІВ НАСЕЛЕННЮ У ХОДІ БОЙОВИХ ДІЙ

Російська Федерація, шляхом вторгнення на українські землі, розв’язала кровопролитну війну проти нашої країни рано вранці 24 лютого. За цей час територію всієї нашої країни окупанти обстрілюють зі всілякої зброї, завдаючи часто нищівного удару як державній інфраструктурі, так і майну простих громадян.